Klasa 4a

W roku szkolnym 2014/2015 wychowawczynią klasy IVa została mgr Alicja Paterek, a funkcję drugiego  wychowawcy pełni mgr Iwona Witas. Klasa liczy siedemnastu uczniów, w tym pięcioro z orzeczeniami o niepełnosprawności. Wszystkie zajęcia w szkole odbywają się przy udziale nauczycieli wspomagających. W klasie IVa funkcję tę pełnią:
mgr Maria Chmielewska, mgr Agata Gilicińska-Domka, mgr Alicja Paterek, mgr Daniela Szyszka, mgr Iwona Witas.

Oprócz pomocy uzyskanej na lekcjach uczniowie ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymują wsparcie na zajęciach rewalidacji, terapii pedagogicznej, rehabilitacji i logopedii. Niepełnosprawni uczniowie uczęszczają na zajęcia rewalidacyjne, prowadzone przez: mgr Jolantę Górnik, mgr Alicja Paterek, mgr Agatę Gilicińską-Domkę, mgr Danielę Szyszkę i mgr Magdalenę Ryszewską. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzi mgr Katarzyna Gola, a zajęcia logopedyczne mgr Filomena Pawlik i mgr Marta Rychlik.

Samorząd klasy Va stanowią:
przewodniczący – Michał Ząbek
z-ca przewodniczącego –  Oliwia Jakus
skarbnik – Wiktoria Kiszka

Na pierwszym zebraniu z rodzicami wybrano Radę Rodziców w składzie:
przewodniczący – pani Agnieszka Jakus
z-ca przewodniczącego – pani Magdalena Ząbek