Klasa 6a

W roku szkolnym 2014/2015 wychowawstwo w klasie VIa kontynuuje mgr Aneta Pałka, a pomaga jej drugi wychowawca mgr Maria Chmielewska. Klasa liczy siedemnastu uczniów, w tym troje z orzeczeniami o niepełnosprawności.
Wszystkie zajęcia w szkole odbywają się przy udziale nauczycieli wspomagających. W klasie VIa funkcję tę pełnią:
mgr Anna Wilkus, mgr Maria Chmielewska, mgr Aneta Pałka, mgr Daniela Szyszka i mgr Jolanta Tarnowska.
Oprócz pomocy uzyskanej na lekcjach uczniowie ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymują wsparcie na zajęciach rewalidacji, terapii pedagogicznej, rehabilitacji i logopedii. Niepełnosprawni uczniowie uczęszczają na zajęcia rewalidacyjne, prowadzone przez: mgr Elizę Kołodziej, mgr Magdalenę Ryszewską i na zajęcia rehabilitacyjne prowadzone przez mgr Katarzynę Golę.

Samorząd klasy VIa stanowią:
przewodnicząca - Alicja Ślusarczyk
z-ca przewodniczącej – Julia Karcz
skarbnik – Daria Kocek

Na pierwszym zebraniu z rodzicami wybrano Radę Rodziców w składzie:
przewodnicząca – pani Anita Otrębska
z-ca przewodniczącej – pani Barbara Szczerbińska