Procedury

pdf ico

1. Procedura postępowania w razie wypadku ucznia

pdf ico  2. Procedura realizacji obowiązku szkolnego (zapisu dziecka do szkoły) (PDF - 24,7 KB)

pdf ico  3. Procedura kontroli obowiązku szkolnego (PDF - 40,9 KB)

pdf ico  4. Procedura postępowania wobec ucznia nie spełniającego obowiązku szkolnego (PDF - 33,1 KB)

pdf ico   5. Procedura interwencji w zakresie przeciwdziałania demoralizacji i przestępczości dzieci i młodzieży
(PDF - 58,8 KB)

pdf ico  6. Procedury postępowania związane z sytuacjami trudnymi wychowawczo i dydaktycznie (PDF - 68,9 KB)

pdf ico  7. Procedura informowania rodziców o postępach ucznia (PDF - 34,9 KB)

pdf ico  8. Procedura przyjęć uczniów do świetlicy szkolnej (PDF - 25,2 KB)

Junior Icon 99  9. Procedura postępowania wobec ucznia nie spełniającego obowiązku szkolnego w SP nr 20 w Dąbrowie Górniczej (PDF - 225 KB)

Junior Icon 99  10. Procedura udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej w SPj nr 20 w Dąbrowie Górniczej (PDF - 225 KB)

Junior Icon 99  11. Procedura przygotowywania i wydawania opinii o uczniu w Szkole Podstawowej nr 20 w Dąbrowie Górniczej (PDF - 225 kB)

pdf ico  12. Realizacja procedury postępowania interwencyjnego w sytuacjach kryzysowych związanych  z przemocą w rodzinie - "Niebieska karta"

pdf ico

13. Procedura przyprowadzania i odbioru dzieci ze szkoły

pdf ico  14. Procedura postępowania w przypadku ucieczki ucznia ze szkoły

pdf ico  15. Procedura bezpieczeństwa i higieny

pdf ico  16. Procedura organizacji wyjść poza teren szkoły

pdf ico  17. Procedura wyjazdów na zawody sportowe

pdf ico  18. Procedura organizowania imprez i wycieczek turystyczno - krajonawczych

pdf ico  19. Procedura opłat i zwrotów za obiady

Jesteś tutaj: Home Prawo Procedury